A-klasa » Grupa 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Klasa B 2009/2010, grupa: świętokrzyska I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | GKS Górno | 24 | 58 | 18 | 4 | 2 | 61-19 | 9 | 3 | 0 | 30-7 | 9 | 1 | 2 | 31-12 | ||||||
2. | Astra Suchedniów | 24 | 53 | 17 | 2 | 5 | 87-27 | 9 | 2 | 1 | 49-9 | 8 | 0 | 4 | 38-18 | ||||||
3. | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 24 | 46 | 13 | 7 | 4 | 56-28 | 6 | 3 | 3 | 35-17 | 7 | 4 | 1 | 21-11 | ||||||
4. | ULKS Łączna | 24 | 44 | 14 | 2 | 8 | 62-24 | 8 | 0 | 4 | 35-11 | 6 | 2 | 4 | 27-13 | ||||||
5. | Klonówka Masłów | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 56-57 | 7 | 3 | 2 | 38-26 | 4 | 1 | 7 | 18-31 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 |
6. | Tęcza Gowarczów | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 41-37 | 7 | 2 | 3 | 23-14 | 4 | 2 | 6 | 18-23 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-4 |
7. | Victoria Górki Szczukowskie | 24 | 36 | 10 | 6 | 8 | 41-35 | 6 | 2 | 4 | 25-11 | 4 | 4 | 4 | 16-24 | ||||||
8. | Orlicz II Suchedniów | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 32-38 | 7 | 1 | 4 | 23-21 | 2 | 5 | 5 | 9-17 | ||||||
9. | Polonia Białogon (Kielce) | 24 | 29 | 8 | 5 | 11 | 35-51 | 5 | 3 | 4 | 21-20 | 3 | 2 | 7 | 14-31 | ||||||
10. | Wicher II Miedziana Góra | 24 | 23 | 7 | 2 | 15 | 46-69 | 6 | 2 | 4 | 32-23 | 1 | 0 | 11 | 14-46 | ||||||
11. | Victoria Mniów | 24 | 22 | 6 | 4 | 14 | 29-60 | 3 | 2 | 7 | 18-28 | 3 | 2 | 7 | 11-32 | ||||||
12. | ŁKS II Łagów | 24 | 12 | 3 | 3 | 18 | 21-81 | 3 | 1 | 8 | 8-29 | 0 | 2 | 10 | 13-52 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-3 |
13. | Lubrzanka II Kajetanów | 24 | 12 | 3 | 3 | 18 | 33-74 | 2 | 2 | 8 | 20-27 | 1 | 1 | 10 | 13-47 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-4 |
AZS WSU Kielce nie otrzymał licencji i został wycofany przed rozpoczęciem rozgrywek. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ||
1 | GKS Górno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Astra Suchedniów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Politechnika Świętokrzyska Kielce |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | ULKS Łączna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Klonówka Masłów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Tęcza Gowarczów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | Victoria Górki Szczukowskie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | Orlicz II Suchedniów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Polonia Białogon (Kielce) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | Wicher II Miedziana Góra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Victoria Mniów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | ŁKS II Łagów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 | Lubrzanka II Kajetanów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 22-23 sierpnia |
Pauza: GKS Górno. | |||
Lubrzanka II Kajetanów | 0-3 | Orlicz II Suchedniów | 23 sierpnia, 11:00 |
Polonia Białogon (Kielce) | 1-0 | Tęcza Gowarczów | 23 sierpnia, 17:00 |
Victoria Mniów | 5-0 | Wicher II Miedziana Góra | 23 sierpnia, 17:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 7-0 | ŁKS II Łagów | 2 września, 17:00 |
ULKS Łączna | 6-0 | Victoria Górki Szczukowskie | 23 sierpnia, 11:00 |
Astra Suchedniów | 1-2 | Klonówka Masłów | 23 sierpnia, 11:00 |
Kolejka 2 - 29-30 sierpnia |
Pauza: Victoria Mniów. | |||
Orlicz II Suchedniów | 1-0 | Klonówka Masłów | 30 sierpnia, 11:00 |
Victoria Górki Szczukowskie | 1-2 | Astra Suchedniów | 30 sierpnia, 11:00 |
ŁKS II Łagów | 0-2 | ULKS Łączna | 30 sierpnia, 11:00 |
Wicher II Miedziana Góra | 3-3 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 9 września, 17:00 |
Tęcza Gowarczów | 0-2 | GKS Górno | 30 sierpnia, 11:00 |
Lubrzanka II Kajetanów | 0-3 | Polonia Białogon (Kielce) | 30 sierpnia, 11:00 |
Kolejka 3 - 5-6 września |
Pauza: Politechnika Świętokrzyska Kielce. | |||
Polonia Białogon (Kielce) | 0-0 | Orlicz II Suchedniów | 6 września, 16:00 |
GKS Górno | 3-1 | Lubrzanka II Kajetanów | 6 września, 11:00 |
Victoria Mniów | 1-5 | Tęcza Gowarczów | 6 września, 17:00 |
ULKS Łączna | 7-1 | Wicher II Miedziana Góra | 6 września, 11:00 |
Astra Suchedniów | 12-3 | ŁKS II Łagów | 6 września, 11:00 |
Klonówka Masłów | 3-4 | Victoria Górki Szczukowskie | 6 września, 11:00 |
Kolejka 4 - 12-13 września |
Pauza: ULKS Łączna. | |||
Orlicz II Suchedniów | 1-1 | Victoria Górki Szczukowskie | 13 września, 11:00 |
ŁKS II Łagów | 0-3 | Klonówka Masłów | 13 września, 11:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-3; zbyt duża liczba zmian w zespole gospodarzy | |||
Wicher II Miedziana Góra | 2-4 | Astra Suchedniów | 12 września, 13:00 |
Tęcza Gowarczów | 0-1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 13 września, 11:00 |
Lubrzanka II Kajetanów | 0-1 | Victoria Mniów | 13 września, 11:00 |
Polonia Białogon (Kielce) | 2-0 | GKS Górno | 13 września, 16:00 |
Kolejka 5 - 19-20 września |
Pauza: Astra Suchedniów. | |||
GKS Górno | 2-1 | Orlicz II Suchedniów | 19 września, 11:00 |
Victoria Mniów | 0-3 | Polonia Białogon (Kielce) | 20 września, 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 7-1 | Lubrzanka II Kajetanów | 20 września, 11:00 |
ULKS Łączna | 6-0 | Tęcza Gowarczów | 20 września, 11:00 |
Klonówka Masłów | 4-1 | Wicher II Miedziana Góra | 20 września, 11:00 |
Victoria Górki Szczukowskie | 4-1 | ŁKS II Łagów | 20 września, 11:00 |
Kolejka 6 - 26-27 września |
Pauza: Klonówka Masłów. | |||
Orlicz II Suchedniów | 7-1 | ŁKS II Łagów | 27 września, 11:00 |
Wicher II Miedziana Góra | 5-1 | Victoria Górki Szczukowskie | 26 września, 13:00 |
Tęcza Gowarczów | 1-8 | Astra Suchedniów | 27 września, 11:00 |
Lubrzanka II Kajetanów | 0-2 | ULKS Łączna | 27 września, 11:00 |
Polonia Białogon (Kielce) | 0-1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 27 września, 15:00 |
GKS Górno | 7-0 | Victoria Mniów | 27 września, 15:00 |
Kolejka 7 - 3-4 października |
Pauza: Victoria Górki Szczukowskie. | |||
Victoria Mniów | 0-0 | Orlicz II Suchedniów | 4 października, 15:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1-2 | GKS Górno | 4 października, 11:00 |
ULKS Łączna | 2-3 | Polonia Białogon (Kielce) | 4 października, 11:00 |
Astra Suchedniów | 9-0 | Lubrzanka II Kajetanów | 4 października, 11:00 |
Klonówka Masłów | 3-0 | Tęcza Gowarczów | 4 października, 11:00 |
(wo) | |||
goście nie przyjechali na mecz | |||
ŁKS II Łagów | 3-2 | Wicher II Miedziana Góra | 4 października, 11:00 |
Kolejka 8 - 10-11 października |
Pauza: ŁKS II Łagów. | |||
Orlicz II Suchedniów | 4-3 | Wicher II Miedziana Góra | 11 października, 11:00 |
Tęcza Gowarczów | 0-0 | Victoria Górki Szczukowskie | 11 października, 11:00 |
Lubrzanka II Kajetanów | 8-1 | Klonówka Masłów | 11 października, 11:00 |
Polonia Białogon (Kielce) | 1-2 | Astra Suchedniów | 11 października, 14:00 |
GKS Górno | 1-1 | ULKS Łączna | 11 października, 15:00 |
Victoria Mniów | 1-2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 11 października, 11:00 |
Kolejka 9 - 15 listopada |
Pauza: Wicher II Miedziana Góra. | |||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 0-3 | Orlicz II Suchedniów | 15 listopada, 11:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
ULKS Łączna | 3-0 | Victoria Mniów | 15 listopada, 11:00 |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie goście nie przyjechali | |||
Klonówka Masłów | 3-3 | Polonia Białogon (Kielce) | 15 listopada, 11:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Victoria Górki Szczukowskie | 3-3 | Lubrzanka II Kajetanów | 15 listopada, 11:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
ŁKS II Łagów | 0-1 | Tęcza Gowarczów | 12 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (15 listopada, 11:00) przełożony z powodu złego stanu boiska; w trzecim terminie (27 marca, 14:00) przełożony | |||
GKS Górno | 2-1 | Astra Suchedniów | 15 listopada, 11:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 10 - 24-25 października |
Pauza: Orlicz II Suchedniów. | |||
Tęcza Gowarczów | 2-1 | Wicher II Miedziana Góra | 25 października, 11:00 |
Lubrzanka II Kajetanów | 3-3 | ŁKS II Łagów | 24 października, 14:00 |
Polonia Białogon (Kielce) | 1-1 | Victoria Górki Szczukowskie | 25 października, 11:00 |
GKS Górno | 3-2 | Klonówka Masłów | 25 października, 13:00 |
Victoria Mniów | 0-3 | Astra Suchedniów | 25 października, 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 0-2 | ULKS Łączna | 25 października, 11:00 |
Kolejka 11 - 31 października |
Pauza: Tęcza Gowarczów. | |||
ULKS Łączna | 3-0 | Orlicz II Suchedniów | 31 października, 11:00 |
Astra Suchedniów | 2-1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 31 października, 11:00 |
Klonówka Masłów | 5-1 | Victoria Mniów | 31 października, 11:00 |
Victoria Górki Szczukowskie | 0-1 | GKS Górno | 31 października, 11:00 |
ŁKS II Łagów | 2-0 | Polonia Białogon (Kielce) | 31 października, 11:00 |
Wicher II Miedziana Góra | 8-2 | Lubrzanka II Kajetanów | 31 października, 10:00 |
Kolejka 12 - 7-8 listopada |
Pauza: Lubrzanka II Kajetanów. | |||
Orlicz II Suchedniów | 1-7 | Tęcza Gowarczów | 8 listopada, 10:00 |
Polonia Białogon (Kielce) | 7-1 | Wicher II Miedziana Góra | 8 listopada, 11:00 |
GKS Górno | 3-0 | ŁKS II Łagów | 8 listopada, 13:00 |
Victoria Mniów | 0-2 | Victoria Górki Szczukowskie | 8 listopada, 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1-1 | Klonówka Masłów | 8 listopada, 11:00 |
ULKS Łączna | 2-0 | Astra Suchedniów | 8 listopada, 11:00 |
Kolejka 13 - 11 listopada |
Pauza: Polonia Białogon (Kielce). | |||
Astra Suchedniów | 6-1 | Orlicz II Suchedniów | 11 listopada, 11:00 |
Klonówka Masłów | 2-5 | ULKS Łączna | 11 listopada, 11:00 |
Victoria Górki Szczukowskie | 0-1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 22 listopada, 11:00 |
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
ŁKS II Łagów | 0-3 | Victoria Mniów | 11 listopada, 11:00 |
(wo) | |||
na boisku 6-0, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
Wicher II Miedziana Góra | 1-5 | GKS Górno | 22 listopada, 10:00 |
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) przerwany w 45. minucie z powodu złego stanu boiska | |||
Tęcza Gowarczów | 3-0 | Lubrzanka II Kajetanów | 11 listopada, 11:00 |
Kolejka 14 - 3 kwietnia |
Pauza: GKS Górno. | |||
Orlicz II Suchedniów | 2-0 | Lubrzanka II Kajetanów | 3 kwietnia, 11:00 |
Tęcza Gowarczów | 6-1 | Polonia Białogon (Kielce) | 3 kwietnia, 11:00 |
Wicher II Miedziana Góra | 0-3 | Victoria Mniów | 3 kwietnia, 11:00 |
ŁKS II Łagów | 1-3 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3 kwietnia, 11:00 |
Victoria Górki Szczukowskie | 2-0 | ULKS Łączna | 3 kwietnia, 11:00 |
Klonówka Masłów | 3-1 | Astra Suchedniów | 3 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 15 - 20 kwietnia |
Pauza: Victoria Mniów. | |||
Klonówka Masłów | 3-1 | Orlicz II Suchedniów | 20 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Astra Suchedniów | 0-0 | Victoria Górki Szczukowskie | 20 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
ULKS Łączna | 1-0 | ŁKS II Łagów | 20 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 6-2 | Wicher II Miedziana Góra | 20 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
GKS Górno | 0-0 | Tęcza Gowarczów | 20 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Polonia Białogon (Kielce) | 2-4 | Lubrzanka II Kajetanów | 20 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
Kolejka 16 - 5 maja |
Pauza: Politechnika Świętokrzyska Kielce. | |||
Orlicz II Suchedniów | 1-0 | Polonia Białogon (Kielce) | 13 czerwca, 17:00 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Lubrzanka II Kajetanów | 0-1 | GKS Górno | 5 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Tęcza Gowarczów | 3-0 | Victoria Mniów | 5 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Wicher II Miedziana Góra | 3-2 | ULKS Łączna | 5 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
ŁKS II Łagów | 1-7 | Astra Suchedniów | 26 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej; w drugim terminie (5 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Victoria Górki Szczukowskie | 5-0 | Klonówka Masłów | 5 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej |
Kolejka 17 - 24-25 kwietnia |
Pauza: ULKS Łączna. | |||
Victoria Górki Szczukowskie | 3-0 | Orlicz II Suchedniów | 25 kwietnia, 11:00 |
Klonówka Masłów | 2-1 | ŁKS II Łagów | 25 kwietnia, 17:00 |
Astra Suchedniów | 2-0 | Wicher II Miedziana Góra | 25 kwietnia, 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2-2 | Tęcza Gowarczów | 25 kwietnia, 11:00 |
Victoria Mniów | 3-0 | Lubrzanka II Kajetanów | 25 kwietnia, 11:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-1; w zespole gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy | |||
GKS Górno | 3-0 | Polonia Białogon (Kielce) | 25 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 18 - 1-2 maja |
Pauza: Astra Suchedniów. | |||
Orlicz II Suchedniów | 0-2 | GKS Górno | 2 maja, 13:00 |
Polonia Białogon (Kielce) | 1-1 | Victoria Mniów | 2 maja, 17:00 |
Lubrzanka II Kajetanów | 0-0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 maja, 11:00 |
Tęcza Gowarczów | 2-0 | ULKS Łączna | 2 maja, 11:00 |
Wicher II Miedziana Góra | 1-2 | Klonówka Masłów | 1 maja, 13:00 |
ŁKS II Łagów | 0-1 | Victoria Górki Szczukowskie | 2 maja, 11:00 |
Kolejka 19 - 8-9 maja |
Pauza: Klonówka Masłów. | |||
ŁKS II Łagów | 0-0 | Orlicz II Suchedniów | 10 czerwca, 17:30 |
w pierwotnym terminie (9 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Victoria Górki Szczukowskie | 2-1 | Wicher II Miedziana Góra | 9 maja, 11:00 |
Astra Suchedniów | 3-0 | Tęcza Gowarczów | 8 maja, 17:00 |
ULKS Łączna | 3-0 | Lubrzanka II Kajetanów | |
(wo) | |||
goście nie dojechali | |||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 5-0 | Polonia Białogon (Kielce) | 9 maja, 11:00 |
Victoria Mniów | 1-3 | GKS Górno | 9 maja, 11:00 |
Kolejka 20 - 15-16 maja |
Pauza: Victoria Górki Szczukowskie. | |||
Orlicz II Suchedniów | 2-0 | Victoria Mniów | 15 maja, 14:00 |
GKS Górno | 0-0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 13 czerwca, 11:00 |
w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Polonia Białogon (Kielce) | 0-7 | ULKS Łączna | 16 maja, 17:00 |
Lubrzanka II Kajetanów | 1-6 | Astra Suchedniów | 13 czerwca, 11:00 |
w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Tęcza Gowarczów | 3-1 | Klonówka Masłów | 13 czerwca, 11:00 |
w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Wicher II Miedziana Góra | 6-1 | ŁKS II Łagów | 15 maja, 13:00 |
Kolejka 21 - 22-23 maja |
Pauza: ŁKS II Łagów. | |||
Wicher II Miedziana Góra | 0-0 | Orlicz II Suchedniów | 17 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (22 maja, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Victoria Górki Szczukowskie | 0-1 | Tęcza Gowarczów | 23 maja, 11:00 |
Klonówka Masłów | 3-2 | Lubrzanka II Kajetanów | 23 maja, 17:00 |
Astra Suchedniów | 6-0 | Polonia Białogon (Kielce) | 23 maja, 11:00 |
ULKS Łączna | 2-4 | GKS Górno | 23 maja, 17:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1-1 | Victoria Mniów | 16 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (23 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 22 - 29-30 maja |
Pauza: Wicher II Miedziana Góra. | |||
Astra Suchedniów | 2-1 | GKS Górno | 30 maja, 11:00 |
Orlicz II Suchedniów | 0-3 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 29 maja, 14:00 |
Victoria Mniów | 1-5 | ULKS Łączna | 30 maja, 11:00 |
Polonia Białogon (Kielce) | 4-2 | Klonówka Masłów | 30 maja, 17:00 |
Lubrzanka II Kajetanów | 2-3 | Victoria Górki Szczukowskie | 30 maja, 11:00 |
Tęcza Gowarczów | 3-0 | ŁKS II Łagów | 30 maja, 11:00 |
(wo) | |||
goście nie przyjechali |
Kolejka 23 - 3 czerwca |
Pauza: Orlicz II Suchedniów. | |||
Wicher II Miedziana Góra | 1-0 | Tęcza Gowarczów | 3 czerwca, 17:00 |
ŁKS II Łagów | 1-0 | Lubrzanka II Kajetanów | 3 czerwca, 15:00 |
Victoria Górki Szczukowskie | 1-1 | Polonia Białogon (Kielce) | 3 czerwca, 15:00 |
Klonówka Masłów | 3-3 | GKS Górno | 3 czerwca, 17:00 |
Astra Suchedniów | 6-1 | Victoria Mniów | 3 czerwca, 15:00 |
ULKS Łączna | 0-2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3 czerwca, 17:00 |
Kolejka 24 - 5-6 czerwca |
Pauza: Tęcza Gowarczów. | |||
Orlicz II Suchedniów | 2-1 | ULKS Łączna | 5 czerwca, 14:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2-1 | Astra Suchedniów | 6 czerwca, 11:00 |
Victoria Mniów | 4-3 | Klonówka Masłów | 5 czerwca, 11:00 |
GKS Górno | 3-1 | Victoria Górki Szczukowskie | 6 czerwca, 11:00 |
Polonia Białogon (Kielce) | 2-1 | ŁKS II Łagów | 6 czerwca, 17:00 |
Lubrzanka II Kajetanów | 1-2 | Wicher II Miedziana Góra | 6 czerwca, 11:00 |
Kolejka 25 - 20 czerwca |
Pauza: Lubrzanka II Kajetanów. | |||
Tęcza Gowarczów | 0-0 | Orlicz II Suchedniów | 20 czerwca, 11:00 |
Wicher II Miedziana Góra | 2-0 | Polonia Białogon (Kielce) | 20 czerwca, 11:00 |
ŁKS II Łagów | 0-7 | GKS Górno | 20 czerwca, 11:00 |
Victoria Górki Szczukowskie | 4-0 | Victoria Mniów | 20 czerwca, 11:00 |
Klonówka Masłów | 4-4 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 20 czerwca, 11:00 |
Astra Suchedniów | 0-0 | ULKS Łączna | 20 czerwca, 11:00 |
Kolejka 26 - 27 czerwca |
Pauza: Polonia Białogon (Kielce). | |||
Orlicz II Suchedniów | 2-3 | Astra Suchedniów | 25 czerwca, 17:30 |
ULKS Łączna | 0-1 | Klonówka Masłów | 27 czerwca, 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3-2 | Victoria Górki Szczukowskie | 27 czerwca, 11:00 |
Victoria Mniów | 2-2 | ŁKS II Łagów | 27 czerwca, 11:00 |
GKS Górno | 3-0 | Wicher II Miedziana Góra | 27 czerwca, 11:00 |
(wo) | |||
goście nie dojechali | |||
Lubrzanka II Kajetanów | 5-2 | Tęcza Gowarczów | 27 czerwca, 11:00 |
Mecze sparingowe | |||
|
|